
Wethouder Boddeke is 15 september met de leden van de dorpsraad op de fiets door Ugchelen geweest. Stadsdeel Zuid-West, waar Ugchelen onderdeel van is, is zijn werkterrein. Hij is over de meeste Ugchelse zaken geïnformeerd. Er wordt afgesproken dat hij enkele malen per jaar contact houdt om op de hoogte te blijven.
De kennismaking was in Back in Town. Wijkmanager Steven Gerritsen was ook van de partij.

Eerst naar de plek waar de nieuwbouw van de Veldekster gaat komen.

Heeft Albatross ook last van wilde zwijnen of zijn er andere problemen/wensen? Samen met Ronald Pieters over voetbal praten gaat gemakkelijk, zijn eigen zoon voetbalt bij Groen-Wit.

Veel aandacht voor de plannen voor de Hokatex-locatie, hoe wordt de beek hierin opgenomen?

Een nieuw Multifunctioneel Centrum met het dorpshuis en de Touwladder, de sportzaal en nog anderen onder één dak. Zien we mogelijkheden?

Even langs de net geopende nieuwbouw van Scouting Ugchelen.

Het speelveld met de pluisjesbomen werd bekeken.

Een gesprekje met de trotse eigenaresse van de prachtig verbouwde Bouwhofmolen.

Afscheid van een wethouder die aangeeft dat hij prachtige stukjes Ugchelen heeft gezien waarvan hij het bestaan niet wist.